Menu
Kontakt Ulubione Szukaj
„Sanatorium Miłości” w TVP1 – na szczęście nigdy nie jest za późno

„Sanatorium Miłości” w TVP1 – na szczęście nigdy nie jest za późno

Kiedy zaczyna się prawdziwe życie? Po dwudziestce, trzydziestce, a może czterdziestce…? Bohaterowie nowego programu TVP1 „Sanatorium Miłości” udowadniają, że najpiękniejsze przygody można przeżyć nawet po sześćdziesiątce, a na szczęście, przyjaźń i miłość zawsze jest dobry czas.

Producent marki DOPPELHERZ (wraz z marką Protefix), będąc głównym sponsorem programu „Sanatorium Miłości”, zaprasza dwanaście dojrzałych osób (sześć kobiet i sześcioro mężczyzn) na wspólny turnus do malowniczego uzdrowiska w Ustroniu. Czekają ich prozdrowotne zabiegi i moc nieprzewidzianych atrakcji z Martą Manowską jako prowadzącą u boku. Uczestników programu wiele różni: mają odmienne charaktery, pasje, doświadczenia życiowe. Łączy ich wiek 60+ i fakt, że obecnie przez życie idą w pojedynkę. Czy uda im się to zmienić? Czy znajdą partnera na dobre i na złe? A może udział w programie zaowocuje piękną przyjaźnią lub wspólnym podróżowaniem po świecie? Jedno jest pewne – ten pobyt w sanatorium będzie inny niż wszystkie i może na zawsze zmienić życie bohaterów.

Program ma również walor edukacyjny, poruszy bowiem zagadnienia zdrowotne. Marka Doppelherz dba o właściwą suplementację bohaterów. „Sanatorium Miłości” dostarczy więc widzom nie tylko rozrywki i wzruszeń, lecz także wartościowej wiedzy i cennych porad.

Gdzie oglądać „Sanatorium Miłości”, aby towarzyszyć uczestnikom w ich uzdrowiskowych przygodach? Fani tradycyjnej telewizji obejrzą program na TVP1 w każdą niedzielę o godzinie 21:15. Kolejne odcinki będą się również pojawiać w serwisie internetowym VOD.