Menu
Kontakt Ulubione Szukaj
Z Doppelherz aktiv na trasie Poland Business Run
POLECANY PRODUKT
Doppelherz aktiv Na stawy COMPLEX1000 + nowozelandzkie małże
Sprawdź

Marka  Doppelherz aktiv staje na starcie, aktywnie wspierając biegaczy i amatorów sportu, którzy w ramach akcji charytatywnej Poland Business Run pragną pomóc osobom niepełnosprawnym w powrocie do normalnej codzienności. To już 6 edycja jednej z największych imprez biegowych w Polsce, która w tym roku obejmie swym zasięgiem aż 8 polskich miast.

Wspólnymi siłami do mety

Impreza biegowa Poland Business Run odbędzie się 3 września 2017 roku w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Wrocławiu i Lublinie. Jest to bieg w formie sztafety z udziałem drużyn złożonych z pięciu zawodników. Tradycyjnie już udział w nim wezmą osoby ze środowiska biznesu, aktorzy, dziennikarze, zawodowi sportowcy, ale też amatorzy sportu, dla których aktywność jest częścią codziennego trybu życia.

W tym roku jednym z partnerów imprezy jest nasza marka Doppelherz aktiv,  a uczestnicy otrzymają w pakietach startowych próbki takich preparatów jak: Doppelherz aktiv Magnez-B6 400 UltraFAST, Doppelherz aktiv Na stawy COMPLEX, Doppelherz aktiv Na skurcze. Doppelherz aktiv Magnez-B6 Ultra FAST zawiera najwyższą na rynki dawkę 400 mg jonów magnezu w firmie rozpuszczalnych w ustach mikrogranulek, zapewniających szybkie działanie i przyswajanie magnezu. Można go zażywać bez popijania dzięki czemu może być stosowany nawet  w trakcie  treningu. Doppelherz aktiv Na stawy Complex dostarcza składników budulcowych dla chrząstki i mazi stawowej dzięki czemu  chroni stawy przed przeciążeniem.  Doppelherz aktiv Na skurcze zawiera najwyższą na rynku  łączną dawkę magnezu potasu w jednej tabelce dzięki czemu efektywnie wspomaga  prawidłową kurczliwość   mięśni oraz zachowanie równowagi wodno – elektrolitowej.

Sportowo i charytatywnie

Po raz pierwszy imprezę Poland Business Run zorganizowano w 2012 roku na terenie Krakowa. Obecnie stanowi jedno z ważniejszych wydarzeń o charakterze charytatywno-sportowym w Polsce, a za jej organizację odpowiada powstała w 2016 roku Fundacja Poland Business Run. Zarówno podopieczni tej Fundacji, jak również lokalnych stowarzyszeń są głównymi beneficjentami akcji. Jej celem jest bowiem zakup sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego, a także  wsparcie  samej rehabilitacji pozwalającej odzyskać sprawność ruchową. Dodatkowo to doskonała promocja aktywnego stylu życia, jako warunku dobrej kondycji organizmu w każdym wieku.

Do zobaczenia na mecie!