Menu
Kontakt Ulubione Szukaj
Doppelherz wspiera biegaczy akcji "Aktywna Warszawa"

Doppelherz wspiera biegaczy akcji "Aktywna Warszawa"

POLECANY PRODUKT
Magnez-B6 400 UltraFASTMikrogranulki rozpuszczające się w ustach
Sprawdź

Już po raz kolejny osoby aktywne fizycznie śladami historii  „Zabiegały o pamięć” w ramach akcji Warszawska Triada Biegowa organizowanej przez Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA. Na każdej z trzech historycznych tras uczestnikom towarzyszyła marka Doppelherz znana z tego, że wspiera aktywność fizyczną ludzi w każdym wieku i o każdej porze roku.

 

Historyczne trasy biegowe

Warszawska Triada Biegowa to cykliczna impreza o charakterze patriotyczno-sportowym. Każdego roku składają się na nią aż trzy biegi upamiętniające najważniejsze wydarzenia z historii Polski: Konstytucję III Maja, Powstanie Warszawskie i odzyskanie Niepodległości. Marka Doppelherz była obecna na każdym etapie Warszawskiej Triady Biegowej – wiosną, latem i jesienią, aktywnie wspierając uczestników akcji. Każdy, kto stanął na starcie, otrzymał w pakiecie startowym próbki preparatów Doppelherz zalecanych osobom aktywnym, intensywnie trenującym, amatorom biegów.

Start z marką Doppelherz

Imprezę zainaugurował 3 maja pierwszy z trzech biegów, 27. Bieg Konstytucji 3 Maja, organizowany na dystansie 5 km dla 6000 uczestników. Każdy z nich otrzymał w pakiecie startowym próbkę preparat Doppelherz aktiv Magnez-B6 400 Ultra Fast zawierający najwyższą dawkę magnezu w formie mikrogranulek o przyspieszonym działaniu. Suplementacja magnezu w dziennej dawce 400 mg jest zalecana w okresach intensywnego treningu, w związku z czym preparat jest idealny dla osób aktywnie uprawiających sport –w tym oczywiście bieganie. Następnie, 28 lipca 2017r. odbył się 27. Bieg Powstania Warszawskiego organizowany dla 11 000 uczestników, którzy mieli do pokonania aż dwa dystanse, 5 i 10 km. Wszyscy, którzy stanęli na starcie otrzymają w pakiecie startowym próbkę preparatu Dopelherz aktiv Magnez Ultra Fast. Warszawską triadę biegową zamykał 29. Bieg Niepodległości, który odbył się 11 listopada 2017r.. W tym największym ze wszystkich trzech biegów przewidziano uczestnictwo aż 18 000 osób, których Dopellherz wspierał próbkami Doppelherz aktiv Magnez-B6 400 Ultra Fast oraz Doppelherz aktiv Na skurcze – zawierający magnez i potas, składniki niezbędne dla prawidłowej kurczliwości mięśni, stosowane dla uzupełnienia elektrolitów w organizmie przy intensywnym wysiłku.

Meta aktywnych zwycięzców

Każda z wyznaczonych tras przebiegała w pobliżu miejsc mocno związanych z historycznymi wydarzeniami wspominanymi w ramach Warszawskiej Triady Biegowej. Pokonując wyznaczone przez organizatorów dystanse, uczestnicy jakby na nowo odkrywali tak ważną część polskiej historii, propagując jednocześnie zdrowy tryb życia, którego ważną częścią jest aktywność fizyczna. Spotkaliśmy się na STARCIE i razem dobiegliśmy do METY! Doppelherz.