Menu
Kontakt Ulubione Szukaj
Doppelherz wspiera biegaczy akcji "Aktywna Warszawa"

Doppelherz wspiera biegaczy akcji "Aktywna Warszawa"

Już po raz kolejny osoby aktywne fizycznie śladami historii będą „Zabiegać o pamięć” w ramach akcji Warszawska Triada Biegowa organizowanej przez Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA. Na każdej z trzech historycznych tras uczestnikom towarzyszyć będzie marka Doppelherz znana z tego, że wspiera aktywność fizyczną ludzi w każdym wieku i o każdej porze roku.

Historyczne trasy biegowe

Warszawska Triad Biegowa to cykliczna impreza o charakterze patriotyczno-sportowym. Każdego roku składają się na nią aż trzy biegi upamiętniające najważniejsze wydarzenia z historii Polski: Konstytucję III Maja, Powstanie Warszawskie i odzyskanie Niepodległości. Marka Doppelherz będzie obecna na każdym etapie Warszawskiej Triady Biegowej – wiosną, latem i jesienią, aktywnie wspierając uczestników akcji. Każdy, kto stanie na starcie, otrzyma w pakiecie startowym próbki preparatów Doppelherz zalecanych osobom aktywnym, intensywnie trenującym, amatorom biegów.

Start z marką Doppelherz

Imprezę zainaugurował 3 maja pierwszy z trzech biegów, 27. Bieg Konstytucji 3 Maja, organizowany na dystansie 5 km dla 6000 uczestników. Każdy z nich otrzymał w pakiecie startowym próbkę preparat Doppelherz aktiv Magnez-B6 400 Ultra Fast zawierający najwyższą dawkę magnezu w formie mikrogranulek o przyspieszonym działaniu. Suplementacja magnezu w dziennej dawce 400 mg jest zalecana w okresach intensywnego treningu, w związku z czym preparat jest idealny dla osób aktywnie uprawiających sport –w tym oczywiście bieganie. Następnie, 28 lipca odbędzie się 27. Bieg Powstania Warszawskiego organizowany dla 11 000 uczestników, którzy będą mieli do pokonania aż dwa dystanse, 5 i 10 km. Wszyscy, którzy stanął na starcie otrzymają w pakiecie startowym próbkę preparatu Dopelherz aktiv Magnez Ultra Fast. Warszawską triadę biegową zamykać będzie 29. Bieg Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada. W tym największym z wszystkich trzech biegów przewidziano uczestnictwo aż 18 000 osób, których Dopellherz wspierać będzie próbkami Doppelherz  aktiv Magnez-B6 400  Ultra Fast oraz Doppelherz  aktiv Na skurcze – zawierający magnez i potas, składniki niezbędne dla prawidłowej kurczliwości mięśni, stosowane dla uzupełnienia elektrolitów w organizmie przy intensywnym wysiłku.

Meta aktywnych zwycięzców

Każda z wyznaczonych tras przebiegać będzie w pobliżu miejsc mocno związanych z historycznymi wydarzeniami wspominanymi w ramach Warszawskiej Triady Biegowej. Pokonując wyznaczone przez organizatorów dystanse, uczestnicy jakby na nowo będą odkrywać tak ważną część polskiej historii, propagując jednocześnie zdrowy tryb życia, którego ważną częścią jest aktywność fizyczna. Spotkajmy się na STARCIE i razem dobiegnijmy do METY! Doppelherz.