1. doppelherz.pl
  2. Filozofia i tradycja

Nasza filozofia

Prdukty Doppelherz zawierające ginkgo

Serce to nasz szósty zmysł. Dużo głębiej niż jakikolwiek inny rozumie ważne chwile w życiu.

Przechodząc przez życie w szalonym tempie, tracimy z oczu wiele pięknych chwil, które na nas czekają każdego dnia. Właśnie te momenty są cudem, widocznym tylko dla tych, którzy patrzą na świat sercem. To w nich właśnie należy na chwilę się zatrzymać i wsłuchać w jego bicie. W nich należy pokierować się nim i skupić się na tych krótkich chwilach, w których życie przemawia właśnie do serca.

Oczywiście ci, którzy chcą patrzeć na świat sercem, powinni mieć zdrowy układ sercowo-naczyniowy.

Ile czasu poświęcamy codziennie higienie osobistej a ile czasu myślimy o swoim „życiu wewnętrznym”? Nasze ciało, serce i krążenie także zasługują na troskę i uwagę.

Serce wykonuje ciężką pracę bijąc sto tysięcy razy na dzień. Krew przenosi ponad tysiąc litrów tlenu, przez sto tysięcy kilometrów naczyń krwionośnych, do wszystkich części ciała. Do tego właśnie ciało potrzebuje Twojej pomocy. Doppelherz powstał właśnie po to, aby pomóc Ci wspierać Twoje ciało.

Produkty Doppelherz – wyprodukowane na bazie naturalnych składników, witamin, makro- i mikroelementów – przyczyniają się do zachowania zdrowia układu krwionośnego.

Dzięki nim będziesz mógł cieszyć się najbardziej poruszającymi chwilami jakie przyniesie przyszłość i patrzeć na świat sercem.