Aktywuj piękno

menopauza, co mnie czeka?

Doppelherz system Kollagen Beauty

suplement diety

Tajemnicą Doppelherz system Kollagen Beauty jest zawarty w nim płynny kolagen - bioaktywne peptydy kolagenowe VERISOL®. To jednak nie wszystko.

W ampułkach znajdziesz także takie składniki jak:

  • Witamina C wspomaga produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowej kondycji skóry. Ponadto pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym;
  • Witamina A, biotyna i cynk pomagają zachować zdrową skórę
  • Miedz pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji skóry i prawidłowego stanu tkanek łącznych;
  • Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Niech dzieje się kosmos!

Poznaj Doppelherz system Kollagen Beauty

zamów w oficjalnym Sklepie Doppelherz

Kolagen w ampułkach – twój podręczny sekret piękna

Doppelherz System Kollagen Beauty to kompozycja starannie dobranych składników zamkniętych w ampułkach o smaku mango i liczi. Dzięki temu nie jest ważne, gdzie jesteś lub co robisz. Są gotowe do użycia, dlatego zawsze możesz mieć je przy sobie – nawet podczas spaceru, ćwiczeń czy w drodze do pracy. Jak to możliwe? Poznaj sekret zdrowej i zadbanej skóry od Doppelherz. Gdy przekonasz się o jego efektywności, z pewnością stanie się też Twoim sekretem. Wyglądaj na tyle lat, na ile się czujesz. To proste.

Ekspertki od aktywacji piękna

Natalia Lis | jestrudo.pl

Sekret pięknej skóry? Pracując na co dzień z aparatem fotograficznym i Photoshopem wiem, że wystarczy wybrać z przybornika Punktowy pędzel korygujący, trochę poklikać i już - niedoskonałości znikają szybciej, niż się pojawiły.

Ale w realnym życiu to nie takie proste - wierzę, że na naszej skórze „odbija się” cały stan organizmu. Dlatego podchodzę do dbania o siebie holistycznie. Zdrowe ciało = zdrowa, piękna skóra.

Ania Dydzik | nieperfekcyjnamama.pl

Zawsze denerwowały mnie dowcipy matkach, które nie nadążają za swoimi dziećmi. Nigdy nie chciałam wydawać się zbyt "stara" dla swoich córek. Jestem mamą, mamusią, mamuśką. Chcę być młoda duchem, więc zawsze staram się zrozumieć swoje dzieci, nadążać za nowościami i uczyć się świata na nowo razem z nimi. Chcę pozostać młoda również ciałem, dlatego dbam o swoje zdrowie i wygląd. Staram się opóźniać moment, gdy pojawią się nieodwracalne zmarszczki, a łatka "starej" przylgnie na dobre. Korzystam z różnych sposobów, od zewnątrz i od wewnątrz :)

Anna Joniec-Bieniek | mamabezrecepty.pl

Co dla mnie znaczy piękna skóra? Na pewno nie jest piękno uzyskane za pomocą podkładu, różu i innego rodzaju upiększaczy. Piękna znaczy dla mnie jędrna, rozświetlona, pełna blasku i naturalności, prawidłowo odżywiona i nawilżona. Jednak „samo się nie zrobi”, gdyż promienna skóra wymaga codziennej opieki. Niestety, każda z nas codziennie popełnia mnóstwo przewinień, działających przeciwko pięknej skórze. A kosmetyki to za mało, aby zrównoważyć zły wpływ palenia, opalania, stresu, makijażu czy klimatyzacji. Dlatego nasza skóra potrzebuje również działania od wewnątrz, w postaci zdrowej diety i niejednokrotnie preparatów z apteki. A wprowadzając dodatkowo odpowiednie nawyki dotyczące jej pielęgnacji, skóra każdej z nas będzie powodem do dumy.

Milena Paciorak i Ilona Pawłowska Nawrot | blessthemess.pl

Już dawno odkryłyśmy, że piękno to nie kolorowe kosmetyki. One potrafią umilić czas, ale to, co liczy się najbardziej to zdrowie. Zbilansowana dieta, spacer, sen, odpowiednio dobrana pielęgnacja i mądre rytuały. Wierzymy, że tylko działanie dwutorowe - od środka i na zewnątrz, jest w stanie zapewnić naszej skórze zdrowy i młody wygląd. I chyba jesteśmy na to żywym dowodem - każdy daje nam mniej lat niż mamy naprawdę!